Zostań Sponsorem!

Od samego początku jesteśmy najpopularniejszą drużyną piłkarską w naszej gminie, mimo że przygodę rozpoczynaliśmy od najniższej klasy rozgrywkowej. Nasze mecze przyciągają kibiców w liczbie często przekraczającej 250 osób, zarówno kiedy gramy u siebie, jak i w przypadku meczów wyjazdowych. Ten sukces zawdzięczamy głównie dobrej organizacji oraz pomysłowej i konsekwentnej aktywności we wszystkich mediach. Fotorelacje, opisy, artykuły i skróty z naszych spotkań umieszczane są nie tylko w lokalnych mediach, takich jak Tygodnik Swarzędzki czy Telewizja STK, ale też na największym portalu o wielkopolskiej piłce nożnej- www.peryferiafutbolu.pl.  Dzięki stronie internetowej oraz profilowi na Facebooku nasi sympatycy w każdym tygodniu dostają sporą porcję informacji, zdjęć oraz statystyk, przez co popularność obu stale rośnie.
W parze z sukcesami organizacyjnymi idą również sportowe. W ciągu dwóch lat udało nam się dwukrotnie awansować, przez co jesteśmy w klasie okręgowej.  Młody i ambitny zespół działaczy chce w dalszym ciągu rozwijać ten piękny projekt, jakim jest Meblorz Swarzędz. Chcemy, aby kolejne sukcesy seniorskie szły w parze ze szkoleniem młodych adeptów piłki nożnej w naszej akademii.
Jak wiadomo, wyzwania te wymagają nakładów finansowych. Od początku wspierają nas firmy i osoby prywatne. Wiemy jednak, że aby stawiać kolejne kroki w przód, musimy pozyskiwać kolejnych Przyjaciół.

Przed tym sezonem przygotowaliśmy specjalne pakiety dla obecnych, jak i potencjalnych sponsorów. Jednocześnie jesteśmy otwarci na każdy pomysł i propozycję.

Zachęcamy do kontaktu: klub@meblorz.pl