Szesnaście meczów w rundzie jesiennej. Pierwszy- w drugi weekend sierpnia, ostatni- pod koniec listopada. Na inaugurację Lechia Kostrzyn, na zakończenie rundy starcie z Avią Kamionki.
Jak wygląda terminarz najbliższego sezonu? Szykujcie kalendarze i notujcie!
Sezon zainaugurujemy najprawdopodobniej w sobotę, 9. sierpnia, kiedy to podejmiemy Lechię Kostrzyn. Tydzień później wybierzemy się na pierwszy mecz wyjazdowy, do Środy Wielkopolskiej. Między drugą, a trzecią kolejką będzie tylko… jeden dzień przerwy. W kolejnych tygodniach wrócimy do normalnego rytmu i meczu co weekend. Z małym wyjątkiem. Ze względu na nieparzystą liczbę drużyn w naszej grupie, każdy z zespołów będzie miał pauzę w ciągu rundy. Nasza wypada w trzynastej kolejce, w weekend 25/26 października.
Jesienią czekają nas trzy dalsze wyjazdy. Już w czwartej kolejce pojedziemy do Kazimierza Biskupiego na starcie z Polonusem. Dwa tygodnie później pokonamy niemal sto kilometrów by zmierzyć się z LKS-em Ślesin, a tuż przed derbowym spotkaniem, w piętnastej serii gier wybierzemy się do Strzałkowa.
A jak już wspomnieliśmy derby, te zaplanowano na weekend 15/16 listopada.
Wierzymy, że tak jak dotychczas, głośnym dopingiem wspierać będziecie naszych zawodników w walce o ligowe punkty!
OLE SUPER MEBLORZE!