Rozpoczynamy okres przygotowawczy!

Rok 2019 przyniósł nam wiele emocji. Po zaledwie jednym roku spędzonym w Serie A mogliśmy w czerwcu świętować awans oraz rozpocząć przygotowania do debiutanckiego sezonu w klasie okręgowej. Początki były trudne- w pierwszych trzech spotkaniach nie wywalczyliśmy nawet punktu. Jednak ciężka praca na treningach zaowocował w drugiej części rundy, kiedy to złapaliśmy odpowiedni rytm i zakończyliśmy rundę serią 6 meczów bez porażki. Ostatecznie zimę spędzamy na 7 miejscu. W 15 meczach zdobyliśmy 26 punktów. Do lidera, Przemysława Poznań tracimy 11 oczek, za to od podium dzieli nas 7 punktów.
Przed nami runda wiosenna, której nie może doczekać się żaden kibic Meblorza. Po świetnej końcówce rundy jesiennej apetyty są duże. Na pewno przed zawodnikami okres wymagający ciężkiej pracy, pełnej koncentracji podczas meczów i stabilnej formy. Niezwykle ważne jest to, że nie zmniejszy się kadra Meblorza. Wszyscy zawodnicy grający u nas jesienią zadeklarowali, że zobaczymy ich w naszych barwach również wiosną. O tym czy trenerzy Ludwiczak i Garcon zdecydowali się wzmocnić kadrę będziecie musieli przekonać się sami, podczas okresu przygotowawczego 😉
A ten już za pasem!

Zawodnicy do treningów na boisku wracają 21 stycznia. Zaledwie 4 dni później rozegrają pierwsze spotkanie kontrolne. Rywalem Meblorza będzie wicelider drugiej grupy wielkopolskiej V ligi- GKS Dopiewo. Łącznie swarzędzanie rozegrają 7 sparingów: 4 z drużynami występującymi na co dzień w V-lidze, oraz 3 reprezentantami klasy okręgowej. 
Rozgrywki ligowe wznowimy 14 marca meczem domowym z Avią Kamionki.

Zapraszamy serdecznie do wspierania naszych zawodników podczas meczów sparingowych. Niemal wszystkie rozegramy na boisku ze sztuczną nawierzchnią Stadionu Miejskiego w Swarzędzu w soboty o godzinie 16:00.

Plan sparingów:
25.01, 16:00 – Meblorz Swarzędz- GKS Dopiewo
01.02, 16:00 – Meblorz Swarzędz- Suchary Suchy Las
08.02, 16:00 – Meblorz Swarzędz – Promień Krzywiń
15.02, 16:00 – Meblorz Swarzędz – PKS Racot
22.02, 16:00 – Meblorz Swarzędz – Orkan Objezierze
Piątek 28.02, 20:00 – Drużyna Wiary Lecha – Meblorz Swarzędz  (Balon, ul. Bułgarska)
07.03, 16:00 – Meblorz Swarzędz – Lechita Kłecko

WSZYSCY NA MEBLORZA!