Wracamy do gry!

Po dwóch tygodniach przerwy od rozgrywek wracamy na boisko!
Przed nami intensywny okres. W najbliższych tygodniach będziemy mierzyć się z zespołami z górnej części tabeli oraz rozegramy spotkanie półfinałowe okręgowego Pucharu Polski!

Podczas naszej pauzy w powiecie poznańskim wprowadzona została czerwona strefa, która oznacza, że zawody sportowe odbywają się bez udziału publiczności. Ubolewamy nad faktem, że kibice nie będą mogli wspierać nas podczas tak ważnych meczów ligowych i historycznego starcia w Pucharze Polski. Tym bardziej, że od samego początku wiernie kibicują naszym zawodnikom zarówno podczas meczów domowych, jak i na wyjazdach. Wierzymy, że sytuacja szybko się zmieni i już niedługo będzie można znów spotkać się na trybunach.

12. kolejka nie przyniosła niespodzianek. Zwycięską ścieżką wciąż kroczą zespoły z naszej gminy. Niepokonany Piast wskoczył na fotel lidera, po tym jak wygrał w Nekli z czwartą ekipą tego sezonu- Płomieniem. Lider natomiast pewnie wygrał w Złotkowie i zrównał się punktami z Meblorzem. Swoje spotkania wygrały również zespoły goniące wyżej wymienioną czwórkę- Polonia II Środa Wielkopolska, Avia Kamionki i Suchary Suchy Las. Natomiast sobotni rywal Meblorza, LKS Baborówko, pokonał 5-0 zespół z Objezierza.

Do końca rundy jesiennej pozostało jeszcze 6 kolejek ligowych oraz spotkanie ( lub dwa :)) pucharowe. Piłkarski maraton rozpoczynamy już w sobotę- o godzinie 14:00 podejmiemy LKS Baborówko. We wtorek zmierzymy się z Błękitnymi Wronki, a w kolejną sobotę wybierzemy się do Środy Wielkopolskiej na spotkanie z drugim zespołem Polonii. Intensywnie będzie również na początku listopada- 7.11 podejmiemy Płomień Nekla, następnie 11.11 odbędą się derby Swarzędza z Liderem ( lub w przypadku awansu finał Pucharu Polski), a w sobotę 14.11 spotkanie z Piastem Kobylnica. Rundę jesienną zakończymy 21.11 domowym spotkaniem z Orkanem Jarosławiec.


W normalnych warunkach w tym miejscu zapraszalibyśmy wszystkich na mecz, jednak tym razem pozostaje zaprosić na relacje, które tradycyjnie pojawiać się będą na naszym FB. 

OLE SUPER MEBLORZE!