Maciej Kmieciak i Marek Kulczak w Meblorzu!

Nie opadł jeszcze kurz po sprinterskiej podróży Meblorza przez A- klasę, a już zarząd swarzędzkiej drużyny poczynił pierwsze kroki by wzmocnić drużynę przed inauguracyjnym sezonem w klasie okręgowej. Dziś oficjalnie możemy potwierdzić: Maciej Kmieciak i Marek Kulczak od nowego sezonu przywdzieją barwy Meblorza! Obaj wcześniej występowali w Piaście Kobylnica!

Kmieciak to swarzędzanin z krwi kości. Wychowanek Unii, następnie przez 15 lat grający w barwach Piasta! Z zespołem z Kobylnicy przez cały ten czas występował w klasie okręgowej. Maciej to środkowy pomocnik, dołączy zatem do Patryka Niemczyka, Piotra Gawrona, Patryka Kucharskiego i Kacpra Soboty, co sprawia, że nasz środek pola w kolejnym sezonie będzie wyglądał imponująco!
W minionym sezonie Kmieciak wystąpił w 22 spotkaniach strzelając 4 bramki!

Marek Kulczak to napastnik przez duże „N”. Ciężko znaleźć w statystykach sezon, kiedy to nie strzelił co najmniej 20 bramek! Występujący niegdyś w Lechicie Kłecko zawodnik również od wielu lat związany był z Kobylnicą. W drużynie Piasta stanowił o sile ofensywnej, niejednokrotnie strzelając połowę bramek drużyny!
Statystki z ostatnich 4 lat:
sezon 2015/2016:  22 mecze, 28 bramek
sezon 2016/2017: 25 meczów, 24 bramki
sezon 2017/2018: 24 mecze, 27 bramek
sezon 2018/2019: 20 meczów, 20 bramek

Dla Meblorza oba transfery będą olbrzymim wzmocnieniem. Umiejętności, którymi obdarzeni są zawodnicy oraz doświadczenie są niezbędne jeśli swarzędzanie chcą w klasie okręgowej bić się o najwyższe miejsca!

Maras, Mycha, witajcie w Rodzinie Meblorza!