Krystian Antczak zawodnikiem Meblorza!

Zapowiadaliśmy, że czeka nas tej zimy jeszcze jedna bomba transferowa i z ogromną przyjemnością pragniemy ogłosić, że zawodnikiem Meblorza został Krystian Antczak! Doskonale znany lokalnym kibicom napastnik ostatnie sezony spędził w Unii Swarzędz.

Antczak to wychowanek poznańskiego Lecha, gdzie stawiał pierwsze piłkarskie kroki od wieku juniorskiego aż do Młodej Ekstraklasy. Następnie grę w 13 Poznań łączył z występami w futsalowej drużynie UKS Cityzen Poznań. To właśnie występy halowe poprowadziły Krystiana do największego sukcesu- występu w seniorskiej Reprezentacji Polski w Futsalu ( 25.20.2014, mecz Walia- Polska). Był również wielokrotnym reprezentantem kraju w drużynach U19 i U21, w których występował z opaską kapitańską.
W 2013 roku Krystian dołączył do Unii Swarzędz i w debiutanckim sezonie zdobył 15 goli w III lidze. Rok później zaproszony został na testy do jednego z I- ligowych zespołów, jednak ostatecznie pozostał w Swarzędzu. W sezonie 2016/2017 podczas reprezentowania barw angielskiego zespołu futsalowego FS Derby udało się Antczakowi awansować z drugiej do pierwszej dywizji futsalu w Anglii.
W 2017 roku dołączył do IKP Olimpii Poznań, gdzie przez 1,5 roku wywalczył z drużyną 2 mistrzostwa ligi strzelając 45 bramek w 37 meczach. Od 2018 roku znów reprezentował barwy Unii Swarzędz będąc wyróżniającym się zawodnikiem w drużynie walczącej o III ligę. 
Przez cały swój okres gry w piłkę nożną uzbierał niezliczoną ilość nagród MVP oraz statuetek króla strzelców!

Na wstępie chciałbym podziękować działaczom klubu za tak duże zaufanie co do mojej osoby,  gdyż staram się wrócić na trawiaste boiska po bardzo ciężkich kontuzjach i otrzymałem świetną propozycje odbudowania się właśnie w Meblorzu. Nie ukrywam, że otrzymałem również propozycje z klubów z wyższych lig oraz klubów futsalowych, lecz postanowiłem spróbować sił u was. Po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw stwierdziłem, że to miejsce będzie dla mnie najbardziej odpowiednie. Do tego kroku również bardzo przekonało mnie podejście ludzi, którzy tu zarządzają. Wizja i polityka w klubie jest na wysokim poziomie i wiem, że jeżeli dopisze zdrowie to będą to skutki wymierne dla obu stron. Ja się odbuduje i wrócę do formy sprzed kontuzji dając oczywiście z siebie 100% co w połączeniu z bardzo ciekawą personalnie drużyną, miejmy nadzieje da upragniony awans do ligi wyżej. Jestem bardzo zadowolony i wdzięczny z okazji jaką przedstawił mi Klub i z możliwości, które znowu przede mną się otwierają. Myślę, że dzięki współpracy z Natalią – klubową fizjoterapeutką uda się strzelić parę bramek i sprawić radość licznym i wspaniałym fanatykom Meblorza. Pozdrawiam i do zobaczenia na boisku.  – powiedział zawodnik po spotkaniu z Zarządem.

Krystian, witamy w Rodzinie Meblorza!
Życzymy dużo zdrowia i samych sukcesów!