Jacek Kopaniarz zawodnikiem Meblorza!

Dopiero co opadły emocje po zakończonej rundzie jesiennej, a my już kierujemy myśli w stronę serii rewanżowej. Lada dzień zawodnicy wrócą na boisko, by jak najlepiej przygotować się do walki o awans do V ligi. To okres najbardziej wzmożonych ruchów kadrowych. Trener Ludwiczak w udzielonym ostatnio wywiadzie mówił, że szuka wzmocnień formacji ofensywnej. Dlatego z ogromną przyjemnością pragniemy ogłosić, że od stycznia zawodnikiem Meblorza zostanie Jacek Kopaniarz!

Ten transfer, ze względu na umiejętności, reputację oraz doświadczenie nowego zawodnika Meblorza, jest prawdziwym hitem przez wielkie „H”!
Kopaniarz to wychowanek PSP Poznaniaka Poznań, skąd trafił do Warty Poznań. W występującej wtedy w I lidze drużynie Zielonych, Jacek rozegrał 5 spotkań strzelając 1 bramkę. Kolejnymi drużynami w karierze Kopaniarza była Sparta Oborniki oraz Sokół Kleczew. To z tą ostatnią drużyną zawodnik święcił największe sukcesy. W 2011 roku jako mistrzowie awansowali do III ligi, gdzie już w pierwszym sezonie zajęli drugie miejsce, przegrywając awans zaledwie o 1 punkt. W tym samym roku Sokół wygrał Puchar Polski na szczeblu województwa. W dalszej pucharowej drodze odpadli dopiero w trzecim spotkaniu po porażce z MKS Kluczbork. Kopaniarz w kolejnych latach reprezentował barwy GKSu Dopiewo oraz Mieszka Gniezno.  Z drużyną z pierwszej stolicy Polski został mistrzem okręgówki i awansował do IV ligi. Ostatnie lata Jacek Kopaniarz spędził w Victorii Września. W przeciągu 3 lat spędzonych w Victorii udało mu się zdobyć tytuł mistrza IV ligi oraz zagrać o baraż do 3 Ligi gdzie niestety górą był Mieszko Gniezno. W barwach drużyny z ulicy Kosynierów zagrał 73 razy strzelając 24 bramki.

Kopaniarz to środkowy napastnik, który może również występować jako ofensywny lewy pomocnik (to właśnie na tej pozycji widział go trener Bekas w Victorii). Do atutów nowego zawodnika Meblorza należą szybkość, dynamika, drybling oraz waleczność.

2020 nie był dla Jacka łaskawy. Doznał kontuzji, która zakończyła się operacją. Po rehabilitacji wrócił do treningów i jeszcze w tym sezonie pojawił się na boisku podczas kilku spotkań ligowych.

„Transfer do Meblorza traktuję jako odbudowanie mojej formy oraz chęć pomocy klubowi w wywalczenia awansu do wyższej klasy rozgrywkowej

W klubie mam paru kolegów z którymi wcześniej grałem lub rywalizowałem na boiskach. Miło się będzie razem spotkać po latach i móc zagrać wspólnie w jednej drużynie. Zespół posiada wielu młodych wartościowych oraz doświadczonych zawodników, z którymi mam nadzieję uda mi się podnieść poziom sportowy i powalczyć o jak najwyższe cele w 2021 roku. Liczę na owocną współpracę gdzie wspólnie z trenerem, działaczami  oraz zawodnikami uda nam się je osiągnąć.”- powiedział po podjęciu decyzji o wzmocnieniu Meblorza.

Bardzo cieszy nas fakt, że pomimo ofert z innych klubów, Jacek zdecydował się dołączyć do Meblorza. To upewnia nas w przekonaniu, że klub rozwija się w odpowiednim kierunku oraz motywuje do dalszej pracy!

Jacku, witamy w Rodzinie Meblorza!
Życzymy powodzenia i wielu sukcesów!