Goiński i Budnik w sztabie szkoleniowym!

Rok 2021 rozpoczynamy od kolejnych dobrych informacji- Łukasz Goiński i Andrzej Budnik dołączają do sztabu szkoleniowego Meblorza!

Podczas spotkania z trenerem Ludwiczakiem, które odbyło się po zakończeniu rundy jesiennej, ustalono, że jednym z punktów koniecznym do zrealizowania jest poszerzenie sztabu szkoleniowego o asystenta oraz trenera bramkarzy. 
Zarząd błyskawicznie wziął się do pracy i dziś miło nam ogłosić, że od stycznia tego roku Meblorz ma dwóch dodatkowych trenerów.

Łukasz Goiński zgodził się połączyć grę w Meblorzu z asystowaniem trenerowi Ludwiczakowi. Goiński jest związany z naszym klubem od roku, kiedy to dołączył do drużyny po odejściu z GKSu Dopiewo. Dotychczas wystąpił w 15 spotkaniach strzelając 3 bramki.
Pierwsze piłkarskie kroki Łukasz stawiał w Górniku Konin. Następnie trafił do Tulisii Tuliszków, by następnie wylądować w III lidze. Najpierw reprezentował barwy Sokoła Kleczew, a ostatnie sezony przed dołączeniem do Meblorza spędził w wymienionym wcześniej GKSie Dopiewo. Na poziomie III ligi zaliczył ponad 100 spotkań!

Andrzej Budnik to wychowanek swarzędzkiej Unii. Występy w najstarszym klubie z naszego miasta przeplatał pobytami w drużynach z wyższych lig. Grał między innymi dla Miedzi Legnica, czy Chrobrego Głogów. Półtora roku spędził również w grającym w II- lidze zespole Błękitnych Stargard Szczeciński skąd trafił do Gwardii Koszalin. W 2016 roku wrócił do Swarzędza, a w barwach Unii występuję do dziś. Od stycznia tego roku Budnik zajmie się szkoleniem bramkarzy w Meblorzu!

Panowie, życzymy powodzenia oraz wielu sukcesów!