Fantastyczny początek sezonu!

Zawodnicy prowadzeni przez trenera Ludwiczaka zaliczają fantastyczny początek sezonu. W dotychczasowych pięciu meczach zanotowali pięć zwycięstw, zarówno w lidze, jak i pucharze.

Meblorze zainaugurowali sezon 8 sierpnia w Objezierzu, gdzie zmierzyli się z lokalnym Orkanem. Swarzędzanie lepiej poradzili sobie w ponad 30-stopniowym upale i pewnie pokonali gospodarzy. Bramki na wagę 3 punktów strzelili Kacper Sobota ( 2 trafienia) oraz Tomasz Filusz.
5 dni później doszło do przyjacielskiego spotkania w ramach Pucharu Polski. Meblorze wybrali się do Brzeźna na mecz z Maratończykiem. Tam po ciężkim i chwilami wyrównanym meczu swarzędzanie wywalczyli awans do kolejnej rundy.
W kolejnych dwóch spotkaniach ligowych Meblorze nie pozostawili rywalom złudzeń. Najpierw pewnie pokonali Szturm Junikowo Poznań, a w pierwszym meczu domowym wygrali 3-1 z Sucharami Suchy Las.
Najbardziej wyrównany mecz mogliśmy oglądać wczoraj w Książu Wielkopolskim. Do 90 minuty utrzymywał się remis i wszystko wskazywało, że mecz rozstrzygnie się w karnych. Jednak w doliczonym czasie gry Michał Nowak zapewnił Meblorzowi awans do III rundy Pucharu Polski.

Lista strzelców bramek:

5- Michał Nowak
4- Kacper Sobota
2- Filip Rogorzyński, Tomasz Filusz
1- Jan Głuchowski, Łukasz Goiński, Damian Tonak, Patryk Niemczyk, Krzysztof Szladowski