Derby Gminy dla Meblorza!

W upalne, niedzielne popołudnie Meblorz  wybrał się na derbowe spotkanie z Antaresem Zalasewo. Przed meczem wiadomo było, że nawet zwycięstwo nie da jeszcze podopiecznym Tomasza Nawrota awansu do klasy okręgowej. 3 punkty były jednak dobrem koniecznym przed środowym meczem z Pogonią Książ Wielkopolski.

Kibice zebrani na boisku przy ulicy Kórnickiej ( a było ich około 200) obejrzeli jednostronne widowisko. Swarzędzanie dominowali przez cały mecz, nie dając Antaresowi dojść do głosu. W pierwszej połowie dwukrotnie pokonali bramkarza gospodarzy. Najpierw pierwszą bramkę w barwach Meblorza strzelił Maciej Echaust, kwadrans później podwyższył Patryk Niemczyk. W drugiej części spotkania koncertowo zagrała dwójka Patryków: Kucharski i Niemczyk. Ten pierwszy strzelił dwie bramki i zaliczył asystę, drugi raz pokonał bramkarza i trzykrotnie podawał do kolegów, który skutecznie kończyli akcje. Swoje statystki bramkowe poprawili Wojtek Niklaus i Bartek Wrębiak.
Drugi raz w tym sezonie Meblorz pokonał Antares 7-0. Świetna dyspozycja swarzędzan daje ogromne nadzieję przed środowym spotkaniem z Pogonią Książ Wielkopolski. To właśnie ten mecz może dać Meblorzom awans do klasy okręgowej.

Antares Zalasewo 0-7 Meblorz Swarzędz

15’ Maciej Echaust, as. Wojtek Niklaus
33’ Patryk Niemczyk, as. Piotr Mikołajczak
53’ Patryk Kucharski, as. Patryk Niemczyk
67’ Patryk Niemczyk, as. Patryk Kucharski
75’ Bartosz Wrębiak, as. Patryk Niemczyk
84’ Wojciech Niklaus, as. Bartosz Wrębiak
90’ Patryk Kucharski, as. Patryk Niemczyk

Statystyki zawodników: http://meblorz.pl/www/event/antares-zalasewo-meblorz-swarzedz-2/

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców gminy Swarzędz w środę na Stadion Miejski w Swarzędzu. Zaczynamy o 18:30!
Tradycyjnie podczas meczu będzie można wziąć udział w loterii fantowej oraz zjeść pyszną kiełbaskę z grilla.