Zostań Przyjacielem Meblorza!

Meblorz Swarzędz wraz z całą swoją Rodziną to projekt zrzeszający dziesiątki osób. Zawodnicy, kibice, sympatycy- to nasza największa wartość. Od lat zarząd stara się, aby dewiza klubu, „to coś więcej niż klub”, nie była tylko pustym sloganem. Celem działaczy jest stworzenie idealnych warunków do pracy dla trenerów i zawodników, aby w pełni mogli poświęcić się swojej największej pasji, jaką jest piłka nożna. Na równi stawiane jest również przygotowanie meczów domowych, aby każdy pojawiający się na stadionie chciał z chęcią wrócić, czując się częścią naszej Rodziny.

Młody, ambitny zespół zarządzający klubem stworzył plan dynamicznego rozwoju Meblorza. Dwa awanse w dwa lata to niesamowity wyczyn, efekt pracy wielu ludzi. Przed nami kolejne wyzwania, zarówno sportowe, jak i organizacyjne. Chcemy aby kolejne sukcesy drużyny seniorskiej szły w parze ze szkoleniem młodych adeptów akademii Meblorza, która niedługo powstanie.

To wszystko generuje koszty, które przerastają możliwości klubu. Od lat wspierają nas osoby prywatne oraz zaprzyjaźnione firmy. Wiemy jednak, że jeśli chcemy wciąż się rozwijać niezbędne jest pozyskiwanie kolejnych Przyjaciół. Przed sezonem opracowaliśmy zestaw pakietów sponsorskich dla osób zainteresowanych.  Z racji tego, że jesteśmy jedną z najbardziej medialnych ekip w regionie, oferta którą możemy przedstawić jest naprawdę atrakcyjna.

Zachęcamy do kontaktu poprzez maila klub@meblorz.pl, poprzez klubowy FP, lub telefonicznie.
Jesteśmy gotowi do rozmów, negocjacji i wysłuchania własnych propozycji.