Gramy dalej w Pucharze Polski!

Meblorz po emocjonującym spotkaniu pokonał juniorów TPSu Winogrady Poznań i awansował do 1/8 finału okręgowego Pucharu Polski. 

W mecz lepiej weszli nasi zawodnicy, którzy od pierwszych minut atakowali bramkę rywali. Na trafienie nie musieliśmy długo czekać. Po jednym z fauli rzut wolny wykonywał Patryk Niemczyk, który dośrodkował do dobrze ustawionego Łukasza Goińskiego, a ten głową skierował piłkę do bramki.  Mijały kolejne minuty i wydawało się, że doświadczenie jednak zatriumfuje nad młodością. Szwankowała jednak skuteczność, Meblorze stwarzali sobie sytuację, jednak nie mogli ich zamienić na kolejne bramki. TPS postawił na szybkie kontrataki, które w przeciągu dwóch minut zaowocowały dwoma bramkami i po pierwszej połowie to gospodarze byli bliżej awansu. 
Po przerwie Swarzędzanie wrócili do gry. Początek drugiej części gry obfitował w okazje i bramki. W 52 minucie w polu karnym faulowany był Krystian Dubert, a jedenastkę wykorzystał Piotr Babuszkiewicz. Siedem minut później po rzucie rożnym Kacper Sobota wyprowadził Meblorza na prowadzenie, a chwilę później czwartą bramkę strzelił Patryk Niemczyk. Zawodnicy TPSu nie pozostali dłużni i zaledwie po minucie odpowiedzieli trafieniem kontaktowym. Mimo kolejnych szans z obu stron wynik się nie zmienił i po 90 minutach to Meblorz mógł cieszyć się z awansu do 1/8 finału. Tam zmierzą się z Wartą Śrem. Spotkanie odbędzie się 23 września w Gruszczynie.