Do okręgówki jeden krok!

Powoli dobiega końca nasz debiutancki sezon w A- klasie. Wiele wskazuje na to, że spędzimy w słynnej Serie A zaledwie rok. Co musimy zrobić w najbliższych tygodniach żeby dopiąć swego i w dobrych humorach udać się na zasłużony odpoczynek?

W najbliższą niedziele rozegramy derbowe spotkanie z Antaresem Zalasewo. Mistrzowie B- klasy, którzy wyprzedzili nas w zeszłym sezonie na samym finiszu, w poprzedniej kolejce zapewnili sobie utrzymanie. Niech nie zwiedzie nikogo to, że w tym sezonie walczyliśmy o zupełnie inne cele. Derby rządzą się swoimi prawami i jesteśmy przekonani, że Zalasewianie tanio skóry nie sprzedadzą. My, zmotywowani bardziej niż zwykle, zrobimy wszystko żeby ten mecz wygrać.
O stawce derbów zdecyduje jednak spotkanie, które odbędzie się dzień wcześniej. W sobotę, w Niechanowie, Pelikan podejmie Lechitę Kłecko. Zwycięstwo gospodarzy da nam możliwość awansowania już w niedzielę. Jedyny warunek- pokonanie Antaresu! Każdy inny rezultat sprawi, że nawet gdy wygramy w niedzielę nie będziemy pewni awansu i będziemy musieli powalczyć w środę o choćby jeden punkt z Pogonią Książ Wielkopolski.
Co gdybyśmy jednak w niedzielę nie wygrali? Utrudnilibyśmy sobie bardzo sprawę. Wtedy niezbędne byłyby trzy punkty w środę i…. jeszcze jeden punkt. Okazję do jego zdobycia będziemy mieli jeszcze w dwóch ostatnich kolejkach, ale na pewno nikt z kibiców nie chciałby tak długo czekać.
Jak widać motywacja do meczu derbowego jest ogromna!
Zapraszamy wszystkich sympatyków na nasze ostatnie spotkania, zaczynając od niedzielnego. Wasze wsparcie to nieodzowny element naszych sukcesów!

02.06   godzina 16:00  Antares Zalasewo- Meblorz Swarzędz,   Zalasewo
05.06  godzina 18:30  Meblorz Swarzędz- Pogoń Książ Wielkopolski,  Stadion Miejski w Swarzędzu
08.06  godzina 16:00  Lechita Kłecko- Meblorz Swarzędz,   Kłecko
15.06 godzina 14:00  Meblorz Swarzędz- Jurand Koziegłowy,  Gruszczyn